DOŽ OSOV 2016

14. ročník DOŽ Osov byl letos stanoven na sobotu 19. března, 15.00 hodin. Zásadní roli v organizaci celé akce hráli jako pokaždé naši osovští chlapi (OCH), kteří už dlouho předem chystali zábavu a také se postarali o přípravu místa konání, tělocvičny ZŠ.

Bylo plno, ženy obdržely karafiát a všichni se zájmem   pestrý program. Vystoupily  děti z MŠ a ZŠ Osov, zazněla melodická písnička Pavla Čabouna složená speciálně pro DOŽ, následovala frašku Divadla ze stodoly a Balada půlnoční, Jakub Šebek zatančil  break dance, nahlédli jsme do deníčku blondýnky a na samý závěr pak zhlédli  netradiční vystoupení členů Divadla ze stodoly (S. Houba, A. a L. Sedláčkovy, F. Šebek, L. Vaňata, P. Čabounová, M. Šebková, J. Kozák, P. Čaboun) v maňáskové pohádce o moderní princezně.

K celému programu je možné říci, že byl velmi rozmanitý a velmi vtipný, jak už tu bývá zvykem. K pokračující zábavě zahrálo Duo Gate a bylo nabídnuto malé občerstvení. Přítomné ženy (i muži, samozřejmě) měli rovněž možnost zakoupit nejrůznější drobné výrobky (velikonoční dekorační předměty, svíčky, bižuterii, obrázky ….), neboť nový osovský spolek KOS využil této příležitosti k prezentaci a připravil prodejní stánek.

Napsat komentář